Taşdemir vinç platform 20 yıldır Hadimköy vinç olarak Arnavutköyde faliyet göstermektedir. Kendimize ilke edindiğimiz müşteri menmuniyeti bizleri bu günlere getirdi. Dilediginiz zaman istediğiniz metrede ve tonajda makineyi hizmetinize sunabiliriz.

Hadimköy vinç olarak sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır;

Kullanım amaclarınıza göre 12 metre sepetli vinçten 85 metre sepetli vinçlerimize kadar flomuzda sepetli vinçlerimiz mevcuttur.
sepetli vinç her türlü itiyaçlarınızı karşılamak için gerek endüstriyel alanlarda gerek inşaat gereksede iç piyasada: reklamcılık, tabela asma  tabela montajı için, sepetli vinç ağaç budama için sepetli vinç, cam silmek için sepetli vinç, havalandırma(montajı) için sepetli vinç, bina dış cepe temizligi için sepetli vinç gibi bir çok alanda sepetli vinci kullanabilirsiniz.

Geniş araç yelpazemiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza hızlıca çözümler üreterek, acil destek ihtiyaçlarını en başarılı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Son teknoloji ile tasarlanmış olan araçlarımız ile zorlukları sizin yerinize aşarak müşterilerimiz için emek ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Zaman günümüz dünyasında en değerli ögedir. Kendimize ilke edindiğimiz bu görev ile geleneksel tarzda iskele ve benzeri çeşitli uygulamalarla karşılaştırıldığında vinçlerin çok daha pratik olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle vinçlerimiz ile müşterilerimize değerli zamanlarında çok kısa sürede işlerini tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca diğer uygulamalara göre sepetli vinç araçlar çok daha güvenilirdir. Genel Dünya ve Türkiye baz alındığında piyasa şartlarında müşterilerimiz için en uygun fiyatta hizmet sağlamaktayız. Firmamız için fiyat değil öncelik olarak işimizi doğru bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle firma odaklı değil müşteri odaklı düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimize ucuz Hadimköy vinç hizmeti sağlıyoruz. Günlük veya daha uzun süreli olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vinçler, yükleri kaldırmak, taşımak ve yerleştirmek için kullanılan ağır kaldırma ekipmanlarıdır. Birçok farklı sektörde ve uygulamada kullanılmaktadırlar. Hadimköy kiralık vinçlerin yaygın kullanım alanlarından bazıları:

İnşaat Sektörü; Kiralık Vinçler, inşaat projelerinde ağır yapı elemanlarının kaldırılması ve yerleştirilmesi için kullanılır. Örneğin, betonarme kolonlar, çelik kirişler, prefabrik yapı elemanları gibi ağır malzemelerin taşınması vinçlerle gerçekleştirilir. Hadimköy Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Liman ve Denizcilik Sektörü: Limanlarda ve denizcilik sektöründe vinçler, konteynerlerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılır. Büyük gemilerden konteynerlerin karaya indirilmesi veya gemilere yüklenmesi gibi işlemler vinçlerin yardımıyla yapılır. Hadimköy Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Lojistik ve Taşımacılık: Vinçler, ağır yüklerin taşınması ve yüksek yerlere yerleştirilmesi için lojistik ve taşımacılık sektöründe kullanılır. Özellikle yüksek yapılarda veya dar alanlarda malzeme taşıma işlemleri vinçlerle gerçekleştirilir. Hadimköy Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Enerji Sektörü: Enerji üretimi, rüzgar enerjisi, hidroelektrik santralleri gibi sektörlerde vinçler, türbin kanatlarının montajı ve bakımı için kullanılır. Ayrıca elektrik hatlarının kurulumu ve bakımı gibi işlemlerde de vinçler kullanılır. Hadimköy Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Otomotiv Sektörü: Otomotiv sektöründe vinçler, ağır parçaların taşınması ve araç montaj hattında kullanılır. Örneğin, araç şasi ve motorlarının yerleştirilmesi gibi işlemler vinçlerle yapılır. Hadimköy  Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Madencilik ve İş Makineleri: Madencilik sektöründe, ağır malzemelerin çıkarılması ve taşınması için vinçler kullanılır. Ayrıca iş makinaları ile yapılan kazı ve yükleme işlemlerinde de vinçler önemli bir role sahiptir. Vinçlerağır kaldırma işlemlerini kolaylaştırır, iş gücünü azaltır ve iş güvenliğini artırır. Her sektörde farklı türlerde vinçler kullanılabilir ve genellikle işin gereksinimlerine ve yükün türüne bağlı olarak seçilir. Hadimköy Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Taşdemir Vinç Platform
0538 421 3441