KİRALIK HİYAP

KİRALIK HİYAP (HI UP) VİNÇ

HİYAP VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Taşdemir Vinç Platformu İstanbul Esenyurt’ta bulunan sepetli kiralık vinç faaliyeti gösteren bir firmadır. Tecrübeli çalışma kadrosu, sektörde ismiyle ün yapmış ve saygın bir kimliğe sahip firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız hizmet kategorisi olarak geniş yelpazesiyle müşterilerinde tam memnuniyet hedefi ile çalışmaktadır. Personel kadromuz ise alanında tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine öncelik edinmiş operatörlerden oluşmaktadır. Sektörün hızla büyümekte olan firması Taşdemir Vinç Platformu olarak siz değerli müşterilerimize, firma ilkesi edindiğimiz hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz. Kiralık Hiyap Vinç

Ülkemiz bünyesinde inşaat sektörünün ve endüstri sanayinin hızla büyümesi ve gelişmesiyle önemli bir yere sahip olan ve vazgeçilmez araçlardan birisi haline gelen sepetli vinç araç üstü platform vinçler gelmektedir. Çok geniş kullanım alanlarıyla kiralık sepetli vinç araçlarının çalışma alanları ve kullanım amaçları oldukça çeşitlidir. Özellikle çelik ve prefabrik inşaatlarda, dış cephe kaplamaları ve cam montajlarında, tabela reklam montajlarında, dış cephe cam temizleme işlemleri için günlük kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çatı saçağı tamiri, elektrik, aydınlatma, yangın tesisatı gibi işlerin bakımı gibi işleriniz için de kiralık kancalı vinç hizmetimiz mevcuttur. Bu işlerin yanında cephe tamirlerinden boyaya kadar geniş iş yelpazesiyle iskele kurmanın zor ve pahalı olduğu her inşaat faaliyetinde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak kiralık platform hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dünya çapında küreselleşmiş olan vinç kiralama sektöründe sürekli gelişen, büyüyen ve araç parkurunu genişleten, araç üstü platform vinç kiralama hizmetinde ihtiyaçları doğru şekilde karşılayarak memnuniyeti ön planda tutarak hizmetlerimizi kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmekteyiz. Taşdemir Vinç Platformu olarak sektör içerisinde özellikle sepetli platform konusunda firmamıza özel farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamak ilk amacımız ve hedefimizdir.

Geniş araç yelpazemiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza hızlıca çözümler üreterek, acil destek ihtiyaçlarını en başarılı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Son teknoloji ile tasarlanmış olan araçlarımız ile zorlukları sizin yerinize aşarak müşterilerimiz için emek ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Zaman günümüz dünyasında en değerli ögedir. Kendimize ilke edindiğimiz bu görev ile geleneksel tarzda iskele ve benzeri çeşitli uygulamalarla karşılaştırıldığında vinçlerin çok daha pratik olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle vinçlerimiz ile müşterilerimize değerli zamanlarında çok kısa sürede işlerini tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca diğer uygulamalara göre sepetli vinç araçlar çok daha güvenilirdir. Genel Dünya ve Türkiye baz alındığında piyasa şartlarında müşterilerimiz için en uygun fiyatta hizmet sağlamaktayız. Firmamız için fiyat değil öncelik olarak işimizi doğru bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle firma odaklı değil müşteri odaklı düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimize ucuz sepetli vinç hizmeti sağlıyoruz. Günlük veya daha uzun süreli olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

inçler, özellikle mobil olmalarıyla bilinirler ve genellikle tekerlekli dev kamyonlar üzerine yerleştirilirler. Büyük kapasiteli taşıma işlerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Vinçler, özellikle dar alanlarda hareket etmek için idealdirler. Mobil olmaları, inşaat sahasında veya endüstriyel tesislerde hızlıca manevra yapabilmelerini sağlar. Özellikle 12 tekerlekli dev vinçler, tonlarca ağırlığı kaldırma yetenekleriyle bilinirler ve çift kırma model vinçler olarak da adlandırılırlar.

İstanbul'un karmaşık ve yoğun trafiğinde, mobil vinçlerin kullanımı oldukça yaygındır. Dar sokaklarda veya sıkışık inşaat sahalarında bile, bu vinçler etkili bir şekilde çalışabilirler. Firmamız, bu tür vinçlerin kiralama ve hizmet sağlama konusunda uzmandır.

Biz, tonluk yükleri kaldırmak ve taşımak için gerekli olan ekipmana ve deneyime sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, inşaat ve endüstriyel projelerde başarıyla destek sağlıyoruz.

Eğer siz de İstanbul'da bir inşaat projesi veya endüstriyel bir işiniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Mobil vinç kiralama konusunda uzman ekibimiz, size en uygun çözümü sunmak için burada. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve projenizi başarıyla tamamlamak için yanınızdayız.

 

E posta: info@tasdemirvincplatform.com

0538 421 3441

kiralık vinç