ARAÇ ÜSTÜ PLATFORM KİRALAMANIN AVANTAJLARI, KULLANIN ALANLARI

Ülkemizde İnşaat sektörünün , Endüstri sanayinin büyümesiyle önemli bir yere sahip olan ve vazgeçilmez araçlarından biri haline gelen Sepetli Vinç araç üstü platform vinçler gelir. 15 Yıllık tecrübesi ile Taşdemir Vinç & Platform günün her saati hizmet vermektedir.

Çok geniş kullanım alanlarına sahip olan Sepetli Vinç araç üstü platform vinçler çalışma alanlarını ve kullanım amaçlarını çeşitlendirmek mümkündür.

Özellikle çelik ve prefabrik inşaatlarda, dış cephe kaplamaları ve cam montajlarında ,tabela reklam montajlarında , dış cephe cam temizleme , pimaş su gideri montajı tamiri , çatı saçağının tamiri elektrik, aydınlatma, yangın tesisatı gibi işlerin bakımı, cephe tamirlerinden boyaya kadar geniş bir yelpazede iskele kurmanın zor ve pahalı olduğu her inşaat faaliyetinde zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayan Sepetli Vinç araç üstü platform vinçler tercih edilir. İstanbul Araç Üstü Platform

VİNÇ ÇEŞİTLİLİĞİ

Makine parkımızdaki ürün yelpazesi oldukça geniştir. 8m’den 75m Çalışma Yüksekliğine kadar alternatifli ve ekonomik çözümler üretebiliyoruz. Tüm araç çeşitlerimiz için Taşdemir Vinç & Platform olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

OPERATÖR EĞİTİMİ

Operatör hatalarından meydana gelen kazaları en aza indirebilmek amacıyla firmamızda görev yapan operatörlerimiz uzman ekipten oluşmaktadır ve sektörel tüm sertifikalara sahiptir.

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA / FİYATLARI

Sepetli vinç kiralama hakkında detaylı olarak bilgi almak, işinize en uygun vinc seçeniğinin seçilmesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 7 / 24 saat hizmet vermekteyiz.

Taşdemir Vinç Platform
0538 421 3441