Örümcek Vinç makinelerinin başlığına takılan çok fonksiyonlu özel vakum sistemi ile yüksek yapılı inşaatların, binaların dış cephe giydirmelerinde camların yüksek noktalara kadar taşınmasını ve montajlanmasını sağlamaktadır. İstanbul Örümcek Vinç

AVM’ lerde (Alışveriş Merkezi), kapalı mekanlarda, yüksek ve kaldırılması zor yüklerin diğer iş makineleri tarafından dar ve kapalı alanlara girememesi nedeniyle taşınamaması sorununu ortadan tamamen kaldırmaktadır.

Örneğin bir alışveriş merkezinde şarküteri reyonlarının taşınması gerekiyor. İnsan gücüyle bu şarküteri reyonlarını taşımak oldukça çok zordur. 110cm kadar eninde bir darlığa girebilmekte ve alışveriş merkezlerinin içine çalışarak paletleri ile girebilmektedir. Örümcek vinçler alışveriş merkezleri ve büyük marketler için idealdir.

Bazı iş merkezleri, iç cephe ve dış cephe cam giydirmelerine sahip yerlerde cam kırılmaları, yeni cam montajlaması yapılması gerektiğinde özel vakumlu başlığı ile örümcek vinç bu konuda muhteşem özelliklere sahiptir.

Sizlerde kapalı mekan alanlarda çalışma yapacak, ürünlerinizi, malzemelerinizi taşıyacaksanız ya da ulaşılması zor noktalara montajlama, bakım, tamir ve tadilat yapacaksanız bizlere ulaşın ve en uygun fiyatlarla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Çok fonksiyonel, darlığı ile rahatlıkla her noktadan geçebilen Taşdemir Kiralık Örümcek Vinç ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Taşdemir Vinç Platform
0538 421 3441