En iyi vinç şirketini seçerken, şirketin tecrübesi, referansları, hizmet kalitesi, ekipman durumu ve müşteri memnuniyeti gibi faktörleri dikkate almanız önemlidir. Projeleriniz için ihtiyaçlarınıza en uygun vinç şirketini belirlemek için detaylı bir araştırma yapmanız ve şirketler arasında karşılaştırma yapmanız önemlidir.

Gerek referans gerek hizmet kalitesi gereksede fiyat cazipligin dolayı Taşdemir Vinç Platformdan daha iyisini bulucagını düşünmüyorum.Verdigim hizmet kalitesi kesinlikle x firmasıyla karşılaştırılımaz. Bunun en öneligi örnegini refaranslarım ortaya koyar. Farklı tonajlarda ve farklı metrajlarda makine filomuz ve ekipmanlarımız sayesinde sizleri en kaliteli hizmet vermek için burdayız. 

Vinç(hiyap) ve sepetli platform müşterine hizmet veren Taşdemir Vinç hakkında sizlere bilgi vermek gerekirse;

Taşdemir Vinç & Platform İstanbul 'da bulunan Kiralık Vinç faaliyeti gösteren 15 yıllık bir firmadır. Tecrübeli çalışma kadrosu, sektörde ismiyle ün yapmış ve saygın bir kimliğe sahip firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız hizmet kategorisi olarak geniş yelpazesiyle müşterilerinde tam memnuniyet hedefi ile çalışmaktadır. Personel kadromuz ise alanında tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine öncelik edinmiş operatörlerden oluşmaktadır. Sektörün hızla büyümekte olan firması Taşdemir Vinç Platform olarak siz değerli müşterilerimize, firma ilkesi edindiğimiz hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz.

Dünya çapında küreselleşmiş olan vinç kiralama sektöründe sürekli gelişen, büyüyen ve araç parkurunu genişleten, araç üstü platform vinç kiralama hizmetinde ihtiyaçları doğru şekilde karşılayarak memnuniyeti ön planda tutarak hizmetlerimizi kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmekteyiz. Taşdemir Vinç Platformu olarak sektör içerisinde özellikle sepetli platform konusunda firmamıza özel farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamak ilk amacımız ve hedefimizdir.

Geniş araç yelpazemiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza hızlıca çözümler üreterek, acil destek ihtiyaçlarını en başarılı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Son teknoloji ile tasarlanmış olan araçlarımız ile zorlukları sizin yerinize aşarak müşterilerimiz için emek ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Zaman günümüz dünyasında en değerli ögedir. Kendimize ilke edindiğimiz bu görev ile geleneksel tarzda iskele ve benzeri çeşitli uygulamalarla karşılaştırıldığında vinçlerin çok daha pratik olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle vinçlerimiz ile müşterilerimize değerli zamanlarında çok kısa sürede işlerini tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca diğer uygulamalara göre sepetli kiralık vinç araçlar çok daha güvenilirdir. Genel Dünya ve Türkiye baz alındığında piyasa şartlarında müşterilerimiz için en uygun fiyatta hizmet sağlamaktayız. Firmamız için fiyat değil öncelik olarak işimizi doğru bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle firma odaklı değil müşteri odaklı düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimize ucuz kiralık vinç hizmeti sağlıyoruz. Günlük veya daha uzun süreli olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Taşdemir Vinç & Platform
0538 421 3441