Taşdemir Platform İstanbul Esenyurt’ta bulunan Vinç & Platform faaliyeti gösteren bir firmadır. Tecrübeli çalışma kadrosu, sektörde ismiyle ün yapmış ve saygın bir kimliğe sahip firma olarak 20 Yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız hizmet kategorisi olarak geniş yelpazesiyle müşterilerinde tam memnuniyet hedefi ile çalışmaktadır. Personel kadromuz ise alanında tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine öncelik edinmiş operatörlerden oluşmaktadır. Sektörün hızla büyümekte olan firması Taşdemir Platform olarak siz değerli müşterilerimize, firma ilkesi edindiğimiz hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz. İstanbul Kiralık Vinç

Çelik ve prefabrik inşaatlarda, dış cephe kaplamaları ve cam montajlarında, tabela reklam montajlarında, dış cephe cam temizleme işlemleri için günlük kiralık platform hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çatı saçağı tamiri, elektrik, aydınlatma, yangın tesisatı gibi işlerin bakımı gibi işleriniz için de kiralık kancalı platform hizmetimiz mevcuttur. Bu işlerin yanında cephe tamirlerinden boyaya kadar geniş iş yelpazesiyle iskele kurmanın zor ve pahalı olduğu her inşaat faaliyetinde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak kiralık platform hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dünya çapında küreselleşmiş olan platform kiralama sektöründe sürekli gelişen, büyüyen ve araç parkurunu genişleten, araç üstü platform vinç kiralama hizmetinde ihtiyaçları doğru şekilde karşılayarak memnuniyeti ön planda tutarak hizmetlerimizi kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmekteyiz. Taşdemir Platform olarak sektör içerisinde özellikle sepetli platform konusunda firmamıza özel farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamak ilk amacımız ve hedefimizdir.

Geniş araç yelpazemiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza hızlıca çözümler üreterek, acil destek ihtiyaçlarını en başarılı şekilde çözüme İstanbul Kiralık Vinç olarak kavuşturmaktayız. Son teknoloji ile tasarlanmış olan araçlarımız ile zorlukları sizin yerinize aşarak müşterilerimiz için emek ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Zaman günümüz dünyasında en değerli ögedir. Kendimize ilke edindiğimiz bu görev ile geleneksel tarzda iskele ve benzeri çeşitli uygulamalarla karşılaştırıldığında platformların çok daha pratik olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle platformlarımız ile müşterilerimize değerli zamanlarında çok kısa sürede işlerini tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca diğer uygulamalara göre sepetli vinç araçlar çok daha güvenilirdir. Genel Dünya ve Türkiye baz alındığında piyasa şartlarında müşterilerimiz için en uygun fiyatta hizmet sağlamaktayız. Firmamız için fiyat değil öncelik olarak işimizi doğru bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle firma odaklı değil müşteri odaklı düşünüyoruz ve siz değerli müşterilerimize ucuz sepetli platform hizmeti sağlıyoruz. Günlük veya daha uzun süreli olarak hizmetlerimizden İstanbul Kiralık Vinç olarak faydalanabilirsiniz.

 

Vinçler, yükleri kaldırmak, taşımak ve yerleştirmek için kullanılan ağır kaldırma ekipmanlarıdır. Birçok farklı sektörde ve uygulamada kullanılmaktadırlar. İstanbul Kiralık Vinç yaygın kullanım alanlarından bazıları:

İnşaat Sektörü; Kiralık Vinçler, inşaat projelerinde ağır yapı elemanlarının kaldırılması ve yerleştirilmesi için kullanılır. Örneğin, betonarme kolonlar, çelik kirişler, prefabrik yapı elemanları gibi ağır malzemelerin taşınması vinçlerle gerçekleştirilir. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Liman ve Denizcilik Sektörü: Limanlarda ve denizcilik sektöründe vinçler, konteynerlerin yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılır. Büyük gemilerden konteynerlerin karaya indirilmesi veya gemilere yüklenmesi gibi işlemler vinçlerin yardımıyla yapılır. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Lojistik ve Taşımacılık: Vinçler, ağır yüklerin taşınması ve yüksek yerlere yerleştirilmesi için lojistik ve taşımacılık sektöründe kullanılır. Özellikle yüksek yapılarda veya dar alanlarda malzeme taşıma işlemleri vinçlerle gerçekleştirilir. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Enerji Sektörü: Enerji üretimi, rüzgar enerjisi, hidroelektrik santralleri gibi sektörlerde vinçler, türbin kanatlarının montajı ve bakımı için kullanılır. Ayrıca elektrik hatlarının kurulumu ve bakımı gibi işlemlerde de vinçler kullanılır. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Otomotiv Sektörü: Otomotiv sektöründe vinçler, ağır parçaların taşınması ve araç montaj hattında kullanılır. Örneğin, araç şasi ve motorlarının yerleştirilmesi gibi işlemler vinçlerle yapılır. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Madencilik ve İş Makineleri: Madencilik sektöründe, ağır malzemelerin çıkarılması ve taşınması için vinçler kullanılır. Ayrıca iş makinaları ile yapılan kazı ve yükleme işlemlerinde de vinçler önemli bir role sahiptir. Vinçlerağır kaldırma işlemlerini kolaylaştırır, iş gücünü azaltır ve iş güvenliğini artırır. Her sektörde farklı türlerde vinçler kullanılabilir ve genellikle işin gereksinimlerine ve yükün türüne bağlı olarak seçilir. İstanbul Kiralık Vinç bu alanda müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler;

Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Boğazköy
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Hadımköy
Kâğıthane
Küçükçekmece
Okmeydanı
Ispartakule
İkitelli
Sefaköy
Silivri
Sultangazi
Şişli
Yenibosna
Zeytinburnu