İstanbul Kiralık Vinç

KİRALIK VİNÇ FİYATLARI

İstanbul Bölgesinde Vinç ve Platform hizmeti vermekteyiz. Kiralık Vinç fiyatlarımız sabit olup saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak fiyatlandırılmaktadir. Piyasının önde gelen firmalarından biri olan Taşdemir Vinç yapılan işlemler sonrasında yapılan hizmetin faturasını kesmektedir. Bütün belgelerini ve egitimleri almış personelimiz sizlere ellerinden gelen hizmetin en iyisini vermek için çaba gösteriyor. Kiralık vinç fiyatları nedir diye bizleri aradınızda veye ofisimize gelip sordugunuzda sizlere fiyat verebilmemiz için hangi hizmetimizden kaç tonluk kiralik vinç istediginiz sorarız sizlerin vericekleri cevaplar sonrasında fiyat verebilmekteyiz. Vericeğimiz fiyata yapıcagımız iskonto yani indirimler muhakkak olur. Taşdemir Vinç Platform olarak kimseyi mahçup etmedik.

Sepetli Vinç
Kiralık Platform

15 yıllık deneyimimizden faydalanıp indirim firsatlarını değerlendirmek isterseniz bizimle itişime geçinBİLİRSİNİZ.

Taşdemir Vinç

TAŞDEMİR VİNÇ & PLATFORM

Sepetli Vinç Esenyurt
KİRALIK VİNÇ

İSTANBUL KİRALIK VİNÇ FİYATLARI

Aşağıda tonlarına göre Kiralık Vinç Fiyatları yer almaktadır. 

10 Tonluk Kiralık Vinç Fiyatı

Küçük tonajlı yükler için kullanılır. Kaldırılıcak malzeme Vincin kurulu oldugu alandan uzaklaştıkça yük kaldırma kapasitesi düşmektedir. Full bom ile maksimum 15 metreye kadar çalışabilir.

20 Tonluk Kiralık Vinç Fiyatı

20 Tonluk Vinç (hiyap) orta sekment bir vinç olup genelde inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Ortalama 20-25 metre uzaklıktan yük kaldırabilir. Kaldıracağı yükten uzaklaştıkça kaldıracağı yük tonajı düşer.

35 Tonluk Kiralık Vinç Fiyatı

35 Tonluk Vinç(hiyap) Türkiye piyasında en sık görebiliceginiz vinç çeşitidir. İnşaat alınandan endistüriye bir çok alanda kullanılabilir. Kırmalı vinç olması sebebiyle kulanım amaçları faklılık gösterir.

80 Tonluk Kiralık Vinç Fiyatı

80 Tonluk vinç(hiyap) sıklıkla görebileceginiz bir makine değildir. Tonajı fazla olan yükler için kullanılır. 80 tona kaldar kaldırma kapasitesi olan bu devasa makinanin 60 metre bomu vardır.

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayın: https://tasdemirvincplatform.com/istanbulvinc/