Sepetli Vinç Esenyurt
Sepetli Vinç
İstanbul Sepetli Vinç

MOBİL VİNÇİN 1 SAATLİK ÜCRETİ

Mobil vincin saatlik ücreti şehir şehir farklılık göstermektedir. Taşdemir Vinç olarak 15 yıldır İstanbul Esenyurttan başlatmış oldugumuz Vinç Kiralama ve Sepetli Platform Kiralama işini sürdürmekteyiz. Biz kurumsal bir firma olarak yaptıgımız bütün işlerin faturalarını kesmekteyiz. Mobil vincin saatlik ücreti kaç tonlun vinç istiyceğiniz fiyatı etkiler. Ağır bir obje veya malzeme kaldırılacak ise ona göre vinç istenmelidir.

Sepetli Vinç Esenyurt
TAŞDEMİR VİNÇ

MOBİL VİNÇİN 1 SAATLİK ÜCRETİ

Mobil vinç oldukça maliyetli bir makine olup fiyatlandırılması ona göre verilmektedir. Hem firma sahibi tarafından maliyetli hemde çağırılan müşteri için maliyetlidir. Firma sahibi için Mobil Vinç her trafiğe çıkışında bağlı olduğu trafik şube müdürlüğünden trafiğe çıkabilir yazısı olmak zorunda kalıyor. Bu işlemlerin ücretleri oldukca pahalıdır. Bu yükler firma sahibi üzerine binince firma sahibide malesef tüketiciye yani müşteriye yansıtmak zorunda kalıyor.

Kiralık Platform
TAŞDEMİR VİNÇ

MOBİL VİNÇİN 1 SAATLİK ÜCRETİ

Bu denli maliyetli bir ekipman olan Mobil Vinç sıklıkla tercih edilmesi sebebi gelişen endüstri ve inşaat alanındaki yeniliklerdir. Bunun yani sıra kullanıcı yanı müşteri güvenli bir işçilik istediği için kullanılmaktadır. Mobil Vinçin 1 saatlik ücreti nedir diye sorulucak olursa kullınıcak olan tonaja göre degişmektedir. Örnegin bir konteyner nakliyesi ile 10 tonluk bir enjeksiyon makinesinin nakliyesi aynı para olamaz baktınız zaman her ikiside 1 saat içinde bitmektedir.

Sepetli Vinç
TAŞDEMİR VİNÇ

MOBİL VİNÇİN 1 SAATLİK ÜCRETİ

Mobil vinç 1 saatlik ücretini etkilen birçok şey vardır. Bunlar arasında Saat kaçta, nerede çalışma yapılıcak, kaldırılıcak malzemenin kaç kilogram oldugu, kaldırılıcak malzenin ebatı, çalışma yapılıcak alan gibi bir çok faktör etkilemektedir. Bu faktörleri önceden bilmek bilinmiyorsa bilgi almak müşterini lehine bir hareket olmaktadır. Aynı zaman da çalışma yapıcak firmanın elmanı yani operatörü içinde işini biran önce bitirmesi için oldukça olumlu bşr davranış olur.

Benzer konular için ve fiyatlandırılma için tıklayın: https://tasdemirvincplatform.com/avcilarsepetlivinc/