Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Taşdemir Vinç Platform hızlı, kaliteli, ekonomik ve yeni teknolojiye özel yapılanma üzerine kurulmuştur. Taşımacılık, yükleme, boşaltma, indirme, aktarma, katlara yük ve eşya vermektedir.Kiralık vinç, kiralık hiyap, kiralık platform, ikinci el hiyap (hi up) satışı, teknik destek ve danışmanlıkları konularında hizmet veren Taşdemir Vinç , 15 yıllık tecrübesiyle firmanıza güven katar.
Sektöre ilk girdiğimizden andan bugüne kadar sürdürdügümüz sepetli vinç hizmetini siz saygı deger müşterilerimize, gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerseniz sizlere piyasa altında vericegimiz tekliflerle ve üst düzey makina teknolojisiyle yardımcı olabiliriz. 
Topkapı Sepetli Vinç denilince akla ilk gelen firma Taşdemir Vinç gelmektedir. Bunun sebebi yılların vermiş oldugu tecrübe, müşteri menmuniyeti ve verdiğimiz cazip fiyat teklifleridir. Taşdemir Vinç olarak Topkapıda, Topkapı Sepetli Vinç olarak hizmet vermekteyiz. Büyüyen bir inşaat sektörene sahibiz bunun yanı sıra yüksek binalar, köprüler, altyapı projeleri ve daha birçok inşaat projesi, şehirde sürekli olarak devam etmektedir. Bu projelerde, yüksekliklere güvenli bir şekilde erişim sağlamak ve ağır yükleri kaldırmak için sepetli vinçler hayati bir rol oynamaktadır. Topkapı kiralık sepetli vinçlerin önemi ve avantajı vardır, bunlar;

Yüksekliklere Güvenli Erişim: İstanbul'da inşaat projelerinde çalışanlar, genellikle yüksekliklerde çalışma ihtiyacıyla karşı karşıya kalır. Sepetli vinçler, personelinizi ve ekipmanlarınızı yüksek binaların veya yapıların üzerine güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Yüksekliklere erişimde kullanılan sepetler, sağlam ve güvenli bir platform sunarak işçilerin emniyetini sağlar.

Esneklik ve Manevra Kabiliyeti: İstanbul'da inşaat projeleri, dar alanlarda veya karmaşık çevrelerde gerçekleştirilebilir. Topkapı Kiralık Sepetli Vinçler, esneklik ve manevra kabiliyeti sunarak bu tür zorlu koşullarda bile etkili bir şekilde çalışmanızı sağlar. İnşaat alanlarındaki dar sokaklar veya sınırlı çalışma alanları, sepetli vinçlerin avantajlarını en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.

Yüksek Verimlilik ve Tasarruf: İnşaat projelerinde zaman çok değerlidir ve işlerin zamanında tamamlanması önemlidir. Topkapı Kiralık Sepetli Vinçler, yüksek kaldırma kapasitesi ve hızlı erişim sağlama özellikleriyle projelerinizin verimliliğini artırır. Ayrıca, sepetli vinçlerin kiralama seçeneği, projeleriniz için gerekli olan özel ekipmanı satın almak yerine maliyetleri düşürmenizi sağlar.

Deneyimli Operatörler ve Teknik Destek: Topkapı Sepetli Vinç Kiralama hizmetleri sunan Taşdemir sepetli vinç, genellikle deneyimli operatörlere sahiptir. Bu operatörler, sepetli vinçleri etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur ve güvenlik önlemlerine tam uyum sağlar. Ayrıca, teknik destek sunarak projelerinizde herhangi bir aksaklık durumunda hızlı çözümler sunabilirler.

 Sepetli Vinç olarak İstanbul'un bütün semtlerinde hizmetlerimiz devam etmektedir. Dilediginiz zaman arayabilir, fiyat alabilirsiniz.

Arnavutköy Sepetli Vinç
Avcılar Sepetli Vinç
Bağcılar Sepetli Vinç
Bahçelievler Sepetli Vinç
Bakırköy Sepetli Vinç
Başakşehir Sepetli Vinç
Bayrampaşa Sepetli Vinç
Beşiktaş Sepetli Vinç
Beylikdüzü Sepetli Vinç
Beyoğlu Sepetli Vinç
Boğazköy Sepetli Vinç
Büyükçekmece Sepetli Vinç
Çatalca Sepetli Vinç
Esenler Sepetli Vinç
Esenyurt Sepetli Vinç
Eyüp Sepetli Vinç
Fatih Sepetli Vinç
Gaziosmanpaşa Sepetli Vinç
Güngören Sepetli Vinç
Hadımköy Sepetli Vinç
Kâğıthane Sepetli Vinç
Küçükçekmece Sepetli Vinç
Okmeydanı Sepetli Vinç
Ispartakule Sepetli Vinç
İkitelli Sepetli Vinç
Sefaköy Sepetli Vinç
Silivri Sepetli Vinç
Sultangazi Sepetli Vinç
Şişli Sepetli Vinç
Yenibosna Sepetli Vinç
Zeytinburnu Sepetli Vinç

 İç piyasının altında vericegimiz teklifler ve firsatlar sayesinde bir çok işinizi düşük bütçe ile halledip teslim edebiliriz.

Kullanım amaclarınıza göre 12 metre sepetli vinçten 85 metre sepetli vinçlerimize kadar flomuzda sepetli vinçlerimiz mevcuttur.
sepetli vinç her türlü itiyaçlarınızı karşılamak için gerek endüstriyel alanlarda gerek inşaat gereksede iç piyasada: Çelik ve prefabrik inşaatlarda, dış cephe kaplamaları ve cam montajlarında, tabela reklam montajlarında, dış cephe cam temizleme işlemleri için günlük kiralık sepet hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çatı saçağı tamiri, elektrik, aydınlatma, yangın tesisatı gibi işlerin bakımı gibi işleriniz için de kiralık kancalı sepet hizmetimiz mevcuttur. Bu işlerin yanında cephe tamirlerinden boyaya kadar geniş iş yelpazesiyle iskele kurmanın zor ve pahalı olduğu her inşaat faaliyetinde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak Topkapı kiralık sepetli vinç hizmetimizden faydalanabilirsiniz.