SEPETLİ VİNÇ KİRASİ NE KADAR?
KİRALIK SEPETLİ VİNÇ

Avrupa Yakası Sepetli Vinç

İstanbul Sepetli Vinç Kirası Taşdemir Vinç olarak İstanbul Avrupası Yakasının bütün semtlerinde fiyatları sabittir. 12 metre sepetli vinçten 82 metre sepetli vince kadar makine flomuz mevcuttur. Sizlere sepetli vinç fiyat farklılıkları hakkında bilgi vermek istiyorum: Yapılıcak olan işlem sizlerin Sepetli Vinci hangi alanda kullanıcağınızdan kaç metre sepetli vinç ihtiyacınız oldugunu ve hengi semtte saat kaçta kullanıcagınıza kadar degişiklik göstermektedir.
Günlük çalışmalarda fiyatlar sabit olup çoğu zaman karli gibi gözükebilir lakin 2 saatlik veyahut 3 saatlık bir işiniz var ise saatlık kiralama yapmanız sizin için oldukça tasarruflu bir çalışma olur.
Bunun dışında bildiginiz üzere istanbulun bazı semtlerinde insan ve araç trafiği yogunlugu yaşanmaktadır. Bu semtlerde gece çalışması yapılmaktadır gündüz tarifesine göre gece tarifisi biraz daha fazla olmaktadır. Bizim müsterilerimizden istediklerimiz çalışma yapılıcak bölgenin gerekl makamkarından çalışma yapılıcagını dair izin alınıp sepetli vinç kiralama hizmetimizden yararlanması. Çalışma yapılıcak alanı ki bu alan çalışma yapılıcak yerin 25 metre etrafı olarak bilinir ve biz bu alanın güvenligini duba ve şeritlerle sağlıyoruz. 

Sepetli Vinç kiralamadan önce kaç metre sepetli vinç kiralama yapmanız gerektigini bilmeniz lazım. Bilmiyorsanız ve daha önce sepetli vinç kiralamadıysanız bizimle çalışma yapılıcak yerin görselini atarsanız sizlere yardımcı olabiliriz. Böyle bir durum söz konusu degil ise fotograftan birşey anlaşılmıyorsa biz kendimiz gelip çalışma yapılıcak alanda gerekli keşifleri yapıp size ona göre fiyat verebiliriz. Sepetli vinç kirasi ne kadar? sorusunun net olarak cevabını vermemiz için sizlerin bize tam olarak neye ihtiyacınız var ise söyleminiz gerekmektedir. Gerekli vince karar verildikten sonra size fiyat konusunda yardımcı olucağımızdan şüpheniz olmasın. Kira bedelini etkilen bir diğer faktörde hangi gün çalışma yapılıcagıdır. Hafta sonununu terceh etmemenizi öneriyorum. Haftalık, 15 günlük veye aylık olarak yapılıcak çalışmalarda fiyat konuşulup yakıt kim tarafından karşılanıcak anlaşılıp daha makul fiyatlara kiralama yapabilirsiniz. Günlük olarak çagırıp bir hafta günlük parası vermek yerıne bir hafta olarak anlaşıp ödemeyi düşürebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Vinç