KİRALIK VİNÇ FİYATLARI NE KADAR?
İstanbul Avrupa Bölgesi

Kiralık vinç

İstanbul Avrupa Yakasında hizmet gösteren Taşdemir Vinç Platform piyasa altında ve cüzzi miktarlara işlerinizi halletmenizi saglayabiliriz.

Kiralık vinç ihtiyacının ne için kullanılacagı fiyatı etkilemektedir. Kaldırılıcak malzemenin, objenin kiloğramından ebatına göre fiyat degişmektedir. Aynı zamanda malzenin nerden nereye taşınacıgıda fıyatı etkılemektedir. Bizimle iletişime geçtiginiz taktirde saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak fiyat verebilirz. Sizin işineze hangisi yararsa günlük kiralık vinç, saatlik kiralık vinç gibi size o alana yönlendirebiriz. Yaz kampanyamız devam etmektedir. 

 Flomuzdaki araçlar sizlerin ihtiyaçlarını kesintisiz saglamak için sürekli bakim ve onarım yapılmaktadır. 10 tondan 100 tona kadar vinç mevcuttur. Müşterinin ihtiyacina göre hangi tonajda vinç lazım ise o makineyi gönderiyoruz. Buna görede sizlere maliyet çıkarma firsatı saglamaktayız. Siz bilmiyorsanız şayet hangi makine ve ekipmanın kullanılacıgını biz gelip keşif yapıp buna göre fiyat veriyoruz. Bize olan uzaklıgınız fiyatı etkilememektedir. İstanbul Avrupa Yakası fiyatlarımız sabit olup tamamen müşteri menmuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.
Kiralık Vinç Fiyatları Ne Kadar sorusunun cevabı, Makine veya harhangi bir malzenin oldugu yerden kaldırılıp taşınması için fiyatlarımız vinç+nakliye bedeli olarak fatura edilir. Nakliye bize ait olursa fiyata dahil edilip faturaya yansıtılmaktadır. İstanbul'un Avrupa Yakası'nın bütün semtlerine hizmetimiz verdir. 15 Yıllık engin tecrübemizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçip fiyat tekliflerimizi degerlendirebilirsiniz.

Vinç Kiralama İşi Karlımı?
İSTANBUL VİNÇ KİRALAMA

Kiralık Vinç

Taşdemir Vinç Platform olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. Günümüzde insan gücüyle kaldırılamıycak malzemeler objeler mevcuttur bu sebeple vinç kirlama işi karlımı sorumuzun cevabını vermiş oluyoruz. Başka ekipmanlarla kaldırılıcak malzelerin hem insan güvenligi hemde malzenini veye objenin zarar görme ihtimali çok yüksektir. Kiralık Vinçler bunlar için, bu işler için biçilmiş kaftan. Güvenilir ve işinim ehli olan Taşdemir Vinç Platform malzeme, makine gibi cisimlerin taşınması konusunda işinin uzmanları ile çalışmaktadır. Karlımı sorusu kesinlikle karlıdır. 

Sepetli Vinç

Karlı mı karlı olan bir iş sonucunda siz müşterilerimiz ve biz oldukça menmun kalmaktayız. Vericegimiz fiyatlarla ve yapılıcak işlemlerle vincin çok fonksiyonlu kullanılması ve ağır olan malzemeleri kaldırabilmesi sonucu çok karlı bir iş olarak bilinmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Kiralık Vinç olarak sizlerin cebiniz düşenerek teklif vermekteyiz.

15 yıllık deneyimimizle Taşdemir vinç platform bize ihtiyacı olan müşterimizin yanındayız. Bizlerle çalışarak sizlerininde ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde sonuçlanmasını saglayabilirsiniz.