Blog

Taşdemir Vinç Platformu

vinc istanbul

İnşaat sektörünün gelişmesi ve sanayideki işlem hacminin değişmesi ve büyümesiyle birlikte sepetli vinç, sepetli platform ihtiyacı günden güne artış göstermektedir. Şehrin her köşesinde en iyi fiyat seçenekleri ile aradığınızı Taşdemir Vinç Platformunda bulacaksınız. Araçlarımız, ekipmanlarımız ve ekibimiz; yeni yüzümüz ve hizmetlerimizle her an çalışmaya hazırdır.

Vinçlerimizi kullanan operatörlerimizi özenle seçmekteyiz. İş sağlığı ve güvenliği yönünden en az seviyede hata yapmaları, hatta hata yapmamaları ve bununla birlikte sebep olabilecekleri kazaları minimum düzeye indirmek açısından TÜRKAK onaylı kuruluşlara eğitimlere göndermekte ve takip etmekteyiz.

Kullanıcı operatörlerimizin tamamı “Kaldırma-Yükleme (Personel ve yük yükseltici) sınıfı İş Makinası Operatörü Belgesine” veya “Kaldırma-Yükleme (Mobil Vinç) İş Makinası Operatörü Belgesine” sahiptir. Operatörlerimizin iş güvenliği eğitimi de görevli mühendisler tarafından aksatılmadan yürütülmektedir.

Vinçlerimiz ve Hizmetlerimiz

Mevcut araç üstü sepetli platform, sepetli vinç, hiyap ve kancalı vinçlerimizle tam bir Kaldırma ve yükleme ordusuyuz.

Araç üstü sepetli platform; belirli ağırlıktaki yüklerin istenilen uzaklığa taşınması için aracın üstüne monte edilmiş platformları taşıyan iş makineleridir. Düşey ve yatay geniş açılı hareketleri ve dar alandaki kabul edilebilir manevra kabiliyeti ile en çok tercih edilen, kullanımı en yaygın iş makineleridir. İnsan kaldırma platformlu, teleskopik ve bomlu çeşitleri bulunmaktadır.

Hiyap; kamyon üstü vinçtir. Kamyon üstünde taşınarak hizmet veren vinçlerdir. Hiyap vinçlerin genelde kısa mesafelerde ve hafif yüklerin taşınmasında daha uygundur. Hem iş gücü hem de zaman tasarrufu açısından önemli avantajlar sağlamaktadır. Geniş şantiye alanlarında hareket kabiliyetinden ötürü işleri hızlıca yapmaktadır.

Sepetli vinçler; çalışma riskinin yüksek güvenlik istediği yerlerde çalışmak zorunda kalan insanların güvenliğini sağlamak için kullanılan ve araç üstüne monteli korunaklı platformlardır.

Kiralık sepet, günlük kiralık sepet, sepetli kiralık vinç, kiralık hiyap, kiralık platform ve kiralık kancalı vinç hizmetleri ihtiyaç sahiplerine firmamız tarafından özenle, dikkatle ve zamanında verilmektedir.

İnşaat, taşımacılık ve enerji sektöründen tutun da ev taşımacılığı, temizlik, boyama, mantolama gibi daha sade ama özellikle yüksek binalarda zorunlu işlemler yapmada vinçler, hiyaplar ve platformlar yaygın biçimde tercih edilmektedir. Vinç kiralama hizmetinde firmamız kurumsal yapısı ve profesyonel hizmet anlayışıyla güven anlamında öne çıkmaktadır.

Yapılacak işin özelliğine göre hangi vinçlerin kullanılabileceğini, karşılıklı görüşme ile izah etmekte ve işlerinizin daha az maliyetle ve zaman tasarrufu sağlanarak yapılması için, talepte bulunulduğu takdirde, tercihlerinizi pozitif olarak yönlendirmekteyiz. Kiralama için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İster uzun süreli, isterseniz günlük ve dahi saatlik kiralamalar yapabilmekteyiz.

Yaptığımız İşler

Sizin için ucuz vinç, ucuz sepetli vinç, ucuz sepet, ucuz platform opsiyonlarımızla özellikle inşaat alanlarının ve binaların vazgeçilmez bir parçasıyız. Sağladığımız imkanlardan faydalanmak için tereddüt yaşamayacaksınız. Hem güvenli hem de hesaplı hizmetler sunuyoruz. Hangi işlerde destek olduğumuzu veya kolaylaştırdığımızı sıralayacak olursak bizi tercih etme nedeninizi bulacaksınız:

– Belirli ağırlıktaki yükleri belirli mesafelere taşımak,

– Çelik ve prefabrik inşaatlar,

– Dış cephe kaplamaları ve cam montajları,

– Dış cephe cam silme,

– Dış cephe boya ve sıva işlemleri,

– Çatı, çatı saçağı ve baca tamiri,

– Reklam pano ve tabelalarının takılması veya onarımı,

– İnsan taşıma,

– Yol çalışması ve düzenlemeleri,

– Yüksek Gerilim Hatları ve elektrik tesisatının bakım ve onarımı,

– Yangın tesisatının bakım ve onarımı ve

– Ev taşımacılığı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir